O FIRMIE ADNOX.PL

AdnoX.pl istnieje na rynku internetowym od listopada 2007 roku. Na początku firma działała pod szyldem Cash-Ad-Team.com a pod nową i ostateczną nazwą AdnoX.pl działam od czerwca 2008 roku. Na początku główną specjalizacją firmy był mailing reklamowy. W posiadaniu firmy były 4 największe polskie serwisy reklamowe. Obecnie firma prowadzi 6 największych serwisów mailingowych w Polsce.

Następnie oferta firmy została rozszerzona o usługi hostingowe, które szybko zaczęły cieszyć się dużym powodzeniem wsród klientów. W chwili obecnej w posiadaniu firmy są 2 nowoczesne serwery dedykowane, na których hostowane są dziesiątki mniejszych jak i większych serwisów internetowych.

Od początku 2008 roku AdnoX.pl rozszerzyło swoją ofertę o webdesign czyli tworzenie stron internetowych. Część realizacji można obejrzeć w dziale portfolio.

Wybierając współpracę z AdnoX.pl masz pewność, że Twoje pomysły, wizje są w dobrych rękach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, nigdy nie generalizujemy potrzeb naszych klientów, dlatego cieszymy się dobrą renomą i zaufaniem, mimo krótkiego stażu na rynku usług internetowych. Powierzając kreowanie swojego wizerunku w internecie firmie AdnoX.pl masz pewność, że Twoje zlecenie zostanie wykonane rzetelnie, szybko oraz z pasją, co pozwoli wyróżnić się Tobie wśród innych w wirtualnym świecie. Zrealizuj się z Adnox.pl
 

KONTAKT ZE MNĄ

e-mail[email protected]

telefon503 570 977

GG8520848

Firma Adnox.pl zarejestrowana w Tczewskich Łąkach, NIP: 5791942177 | REGON: 340371061
Mailingowa baza danych zgłoszona w GIODO, Nr księgi: 103742, nr zgłoszenia: 012269/2011

Polecana przez nas firma ubezpieczeniowa to Allianz Wrocław a najlepsze ubezpieczenia kupisz na Ubezpieczenia Wrocław. Chcesz o tym porozmawiać? Zrób to zakładając swoje darmowe forum.