Reklama w internecie

Pod powyższym stwierdzeniem kryje się wiele znaczeń, bo jak prosto zdefiniować reklamę w internecie? Firma Adnox.pl dysponuje kilkoma rozwiązaniami, które zaliczają się do szerokopojętego zagadnienia reklamy w internecie.

Jednym z rozwiązań jest zyskujący coraz bardziej na popularności mailing. Jest to nic innego jak reklama rozsyłana na skrzynki mailowe użytkowników internetu. Jeżeli komuś przy tej okazji skojarzy się słowo spam - nic bardziej mylnego. Baza mailingowa Adnox.pl jest zarejestrowana w Generalnym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych w przeciwieństwie do wielu innych baz mailingowych, które oferują inne firmy.

Drugim rozwiązaniem jest reklama profilu na Facebooku poprzez zdobywanie fanów. Niektórzy wyznają zasadę, że jeżeli nie ma Cię na Facebooku to nie istniejesz (nie zgadzamy się z tym) i dla takich osób mamy przygotowane pakiety reklamowe.

Adnox.pl proponuje także traffic, czyli dostarczanie regularnego ruchu na reklamowaną stronę. Firma dysponuje także portalami tematycznymi co w połączeniu z innymi metodami reklamy tworzy spory wachlarz możliwości.
 

KONTAKT ZE MNĄ

e-mail[email protected]

telefon503 570 977

GG8520848

Firma Adnox.pl zarejestrowana w Tczewskich Łąkach, NIP: 5791942177 | REGON: 340371061
Mailingowa baza danych zgłoszona w GIODO, Nr księgi: 103742, nr zgłoszenia: 012269/2011

Polecana przez nas firma ubezpieczeniowa to Allianz Wrocław a najlepsze ubezpieczenia kupisz na Ubezpieczenia Wrocław. Chcesz o tym porozmawiać? Zrób to zakładając swoje darmowe forum.